Erel Sigorta Olarak Bayrampaşa'da acenteliğimizde en ucuz sigorta, kasko, konut, dask poliçelerinde uygun fiyat alma garantisi

Hakkımızda

 

Sektörün en köklü sigorta şirketi Anadolu Sigorta ile birlikte müşterilerine kusursuz çözüm ortaklığı sunan Erel Sigorta, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen sigorta acenteleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sigortacılık sektöründe lider olma yolunda durmadan ilerlemektedir. Erel Sigorta, Sigortacılık, Kasko, Trafik Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), Konut sigortası, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Kurumsal ve Bireysel Sağlık Sigortası, Mühendislik Sigortaları, Poliçe İşlemleri, Hizmet takibi Hizmetleri ve bunun gibi bir çok sigorta branşında hizmet veren genç ve dinamik sigorta acentesidir.

Şirketin ilkeleri arasında, müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim mevcuttur. Şirketimiz tüm hizmetlerini müşterilerinin yüzde yüz memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmayı amaçlamaktadır. Bunun neticesinde de, Erel Sigorta, bugüne kadar sektördeki portföy yapısını hızla yükseltmeye devam etmektedir.

Erel sigorta hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile müşterilerine standart çözümler sunmak yerine, onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun alternatifleri geliştirir. Uygulamalarda çıkan müşteri haklarını gözeterek çözümler sunar, yaygın bilgi paylaşımı ve deneyimi ile müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden haberdar eder, faydalanmalarını sağlar. Kısaca Erel Sigorta, müşterilerinin ve iş ortaklarının hızlı hizmet almasını sağlıyor ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırıyor.

Misyonumuz

Kendimizi, ortaklarımız ve müşterilerimiz için kısa ve uzun vade de en iyi çözümler üreten lider bir takım olmaya adadık, çalışanlarımızın değerine inanıyoruz ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda, rekabetçi bir yapı oluşturuyoruz. Çözüm ortağımız, Anadolu Sigorta ile çalışmaktan gurur duyuyor ve şirket değerini artırmak için sürekli çalışıyoruz. Karşılıklı saygı ilkemizi ve sosyal sorumluluklarımızı geliştirmeye sürekli devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Sigorta sektöründe saygın, köklü, güvenilir ve yenilikçi bir şirket olarak faliyet göstermek, Türkiye'de sigortacılık bilincinin gellişimine katkıda bulunmak. Yurt çapında acenta ağımızı genişleterek ihtiyaçlara yönelik sigorta paketleri geliştirmek. Müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrasındaki beklentilerini karşılamak, daima yanlarında olduğumuzu hissettirerek en iyi hizmeti sunmaktır.